• This is small text

  Jako firma córka ČD Cargo gwarantujemy najwyższą jakość usług między innymi w transportach tranzytowych. Udało się podwyższyć transport żelaza z Polski do Czech, a w kierunku przeciwnym podwyższyć t cementu.

  CAŁA EUROPA

  w zasięgu naszych usług

 • This is small text 2

  Jedną z podstawowych usług jest usługa polegająca na możliwości śledzenia przez klientów z polski spedycji na terenie Czech. Informacje o ruchu tych przesyłek są przekazywane przez naszych pracowników klientom.

  Kompleksowa obsługa

  transportu kolejowego

 • This is small text 3

  Grupa Lotos, tak jak wielu innych klientów, zdecydował sie skorzystać z usług spółki córki ČD Cargo już w 2007 roku. Zostało uruchomione specjalne połączenie między gdańską rafinerią a lotniskiem Ruzyně.

  Ładunki ponadgabarytowe

  masowe, niebezpieczne RID

 

 

 

 


www.cdcargo.cz

CD Cargo to największy przewoźnik na rynku czeskim. Oferuje szeroki wachlarz usług transportowych, zarówno w zakresie surowców, dóbr o wysokiej wartości, przewozu kontenerów jak i towaru o niestandardowych gabarytach.

www.cd.cz

Koleje Czeskie mogą się poszczycić jedną z najbardziej złożonych o intensywnym zagęszczeniu siecią połączeń zarówno w Cechach jak i całej Europie. Oferują komfortowe warunki podróży, krótkie czasy połączeń przy zachwaniu atrakcyjnych cen (przy połączeniach bezpośrednich).

Wyszukiwanie połączeń: www.idos.cz
Zakup biletów: www.eshop.cd.cz

 

Koleje Czeskie

Celem spółki jest włączenie transportu kolejowego w sieć łańcuchów logistycznych. Pierwszym osiągnięciem z tym związanym może być prezentacja nowego efektywnego systemu przewozu drewna w tzw. woodcontainerach, realizowanego we współpracy z firmą ČD Cargo i Innofreight w pierwszej połowie bieżącego roku. Oferta jest skierowana do ważnych producentów papieru w Polsce, a biorąc pod uwagę ich wstępne zainteresowanie, można oczekiwać, że ta nowoczesna technologia transportowa, może się przyjąć również w Polsce. »»

Oferta

 • Spedycja
 • Kompleksowa obsługa transportu kolejowego
 • Doradztwo w zakresie transportu i spedycji
 • Przewozy ładunków masowych, ponadgabarytowych i niebezpiecznych RID
 • Zasięg terytorialny usług: cała Europa

Koleje Czeskie dysponują na polskim rynku lokomotywami elektrycznymi oraz kilkoma setkami wagonów. W roku bieżącym przewiduje się przewiezienie swoimi lokomotywami po terytorium Polski towary na poziomie min 500 tys. ton, ale przy uwzględnieniu wprowadzenia nowych lokomotyw ten wynik może być większy. »»

 

 

Newsletter

 

Szybki kontakt

tel: 22 380 33 90
fax: 22 380 33 91

email: sekretariat@kolejeczeskie.pl